Spoštovani,
v začetku oktobra 2025 smo vas seznanili z Usmeritvami za pridobivanje soglasij k prevedbi stanovalcev v domovih za starejše v upravičence do dolgotrajne oskrbe.
Do današnjega dne smo prejeli veliko število izpolnjenih soglasij, za kar bi se vam radi iskreno zahvalili. Vsi tisti, ki soglasja še niste podali, vas bi na to prijazno spomnili. V primeru, da potrebujete dodatna pojasnila, se lahko obrnete na socialno službo.
Vaše sodelovanje in razumevanje nam veliko pomenita, saj s tem omogočate, da bo prehod na sistem dolgotrajne oskrbe v instituciji potekal čim bolj gladko. Skupaj z vami bomo tudi v prihodnje skrbeli, da bo bivanje v našem Domu prijetno, varno in v korist vseh naših stanovalcev.
Kot smo vam obljubili na razširjenem zboru stanovalcev v mesecu juliju, vas bomo v kratkem povabili na srečanje, na katerem se nam bodo pridružili tudi predstavniki Vstopne točke (centra za socialno delo). Seznanili vas bomo z opravljenimi aktivnostmi ter z naslednjimi koraki, ki nas še čakajo pri uvedbi novega sistema.
Hvala za sodelovanje


